Шановні юристи, адвокати,

звертаюся до Вас із проханням допомогти скласти заяву до комітету проти тортур при ООН.

Лі Юйшу, матір мого друга, звинуватили за надуманим звинуваченням і дали 12(!) років в’язниці. У в’язниці над жінкою знущаються (позбавляють сну, всіх умов, застосовують тортури). Вже одинадцять років вона провела в ув’язненні, зараз їй 63 роки. Цьогоріч 9 березня з достовірних джерел у Китаї стало відомо, що стан Лі Юйшу погіршився, і вона знаходиться при смерті, але родичам не дозволяють забрати її додому і навіть просто побачитися з нею.

Задовго до переслідування

Лі Юйшу та її син задовго до переслідування. Фото: http://www.change.org/

Передісторія.

У липні 1999 року режим компартії почав у Китаї нову кампанію репресій проти близько 100 млн китайців. Це були люди, які практикували Фалунь Дафа (Фалуньгун) і вдосконалювали себе згідно з принципом «Істина Доброта Терпіння». Фалуньгун — духовна практика, яка допомагає людині стати добрішою і здоровою.

На сьогодні підтверджено більше 3-х тисяч смертей послідовників Фалуньгун у результаті застосування до них катувань та жорстокого поводження.

Для розпалювання ненависті і виправдання репресій компартія Китаю «навішує ярлики» на практикуючих Фалуньгун, і за допомогою сфабрикованої брехні «пояснює» політику репресій, як у Китаї, так і в усьому світі.

У 2006 році канадські правозахисники Д.Кілгур і Д.Мейтас заявили, що в Китаї під прикриттям уряду тюремні адміністрації керують масовим насильницьким видаленням внутрішніх органів у практикуючих Фалуньгун, для подальшого продажу трансплантаційним центрам за високими цінами.

У листопаді 2012 року весь світ збирав підписи в ООН під петиціями проти насильницького видалення органів у Китаї. До них були приєднані близько 10 тис. підписів українських громадян, які також бажають зупинити «безпрецедентну нову форму зла на планеті».

Двічі, 6 грудня 2012 і 29 січня 2013 р., Європарламент провів слухання про насильницьке видаляння органів у послідовників Фалуньгун у Китаї і закликав Китай негайно припинити практику геноциду і переслідування послідовників Фалуньгун.

Однак репресії тривають…

Одна з тих, хто потрапив під машину репресій компартії — Лі Юйшу.

У 2002 році суд у КНР засудив Юйшу до 12-ти років в’язниці за те, що вона практикує по Фалуньгун і не відмовилася від віри в «Істину Доброту Терпіння».

Її син Лі (ім’я змінено з метою безпеки), який нині живе і працює в Києві, в останнє бачився з матір’ю в 2005-му році, коли йому дозволили зустрітися з нею у в’язниці. Лі каже про матір: «Вона раніше важила 60–70 кг, а в 2005 році, коли я її побачив, вона була близько 30-ти кг». Лі також записав розповідь матері про те, які тортури вона зазнавала з 2002 по 2005 рік у в’язниці.

9 березня стало відомо, що жінка знаходиться при смерті, але родичам не дозволяють забрати її додому і навіть просто побачитися з нею.

Якщо Ви можете допомогти скласти скаргу до ООН проти застосування тюремною владою тортур та нелюдського поводження то, будь ласка, повідомте. Ваш голос і підпис у вже створеній петиції до Європарламенту також можуть відіграти вирішальну роль для порятунку Лі Юйшу — ПОСИЛАННЯ.

Більш детальна інформація: про вирок суду, статті Конституції, КК КНР і т.д. при особистому спілкуванні.

Контакти в Києві:

(О63) IO-9872I

Skype: ua.china

Автор звернення: Євген Верес