Учора почалося європейське турне Shen Yun — світової зірки серед танцювальних шоу. В рамках концертного туру Шень Юнь виступить у чеському місті Брно.

На концерті глядачі побачать кращих у світі виконавців китайського класичного танцю, які виступають під акомпанемент китайської музики в традиційних китайських костюмах ручної роботи — обіцяє Shen Yun.

Сюжети більшості виступів танцювальна трупа бере із класичних китайських творів, історій, легенд, що пронизані мудрістю древнього Китаю. Є виступи і з сучасності, засновані на реальних фактах. Шоу демонструється на фоні грандіозних анімованих декорацій, в найкращих концертних залах світу.

Відгуки про шоу Shen Yun знаменитостей: багатократного чемпіона Франції з фігурного катання, художника-постановника «Аватара» та мільярдера

Всі виступи танцювальної трупи супроводжуються музикою симфонічного оркестру. Програма Shen Yun оновлюється щороку, повідомляє компанія.

Shen Yun позиціонує себе як некомерційну організацію, яка відроджує китайську культуру в її первозданному вигляді.

Глядацький відгук киянина про виставу Shen Yun (2012 р. в Берліні)

Виступ Shen Yun відбудеться в чеському місті Брно 26 і 27 березня. Замовити квитки можна через офіційний сайт Шень Юнь.

Танцювальне шоу відбудеться в більш ніж 100 містах, в 19 країнах. Концертне турне Shen Yun по Європі стартує в Барселоні (Іспанія) 17 березня, а закінчиться через місяць, Парижі (Франція) 17 квітня.