Вивчення китайської писемності — добра нагода доторкнутися до 5-ти тисячолітньої культури Китаю, яка належить усьому людству.

«Чжень-Шань-Жень — хао» — таку назву носить майстер-клас з вивчення китайських ієрогліфів, який періодично проводиться у Києві та передмісті.

Китайський ієрогліф

Китайський ієрогліф «Шань». Ілюстрація Марії Кононенко

Майстер-клас проходить у бібліотеках та інших закладах.

На майбутньому заході ведучий, Євген Верес, використовуючи малюнки, ілюстрації та фото, познайомить відвідувачів з десятком китайських ієрогліфів, розповість, з яких елементів вони складаються і чому кресляться саме так. А по завершенні — кожен учасник зможе навчитися написанню фрази з китайської мудрості, попередньо дізнавшись про історію її виникнення.

Щоб потрапити на наступний майстер-клас — напишіть, будь ласка, про своє бажання у коментарі до цього повідомлення, а в полі «E-mail» введіть свій e-mail і номер мобільного.

Ваші дані не публікуватимуться — вони потрібні виключно для того, щоб повідомити час та місце наступної зустрічі.

Майстер-клас безоплатний, запрошуються бажаючі від 15 років. З собою бажано мати зошит в клітинку, кілька заточених олівців та гумку.

Після проведення основної частини заходу бажаючі зможуть дізнатися про особистий досвід ведучого щодо самостійного вивчення китайської мови.

На зустріч також запрошуються бажаючі поділитися своїм досвідом і способами самостійного вивчення китайської писемності (після основної частини заходу).


Майстер-клас з вивчення китайських ієрогліфів


Проведення майстер-класу з вивчення китайських ієрогліфів в одній із центральних бібліотек Києва. Липень 2015 р.

Майстер-клас з вивчення китайських ієрогліфів

Фото: Афіша біля входу до міської бібліотеки. Липень 2015 р.

Майстер-клас підготував і проводитиме Євген Верес, ілюстрації з позначкою Kitay-v-mire.com Марії Кононенко