Минулого тижня українські китаїсти представили «Збірник наукових праць. «Китаєзнавчі дослідження 2012». Урочиста презентація відбулася в Києві в Інституті сходознавства ім. А.Ю.Кримського НАН України.

«Збірник наукових праць. "Китаєзнавчі дослідження 2012».

«Збірник наукових праць. «Китаєзнавчі дослідження 2012». 13 червня 2013 р. Фото Євгена Вереса

На презентації збірника були присутні провідні китаїсти, серед яких Віктор Кіктенко, голова Української асоціації китаєзнавців, Віта Голод, к.е.н., фахівець у галузі економіки Китаю, Олексій Коваль, журналіст, що багаторазово бував у Піднебесній та інші. Від китайської сторони був присутній Ся Хунчжан, радник з політичних питань посольства КНР в Україні.

Збірник включив у себе тему про україно-китайські відносини, статті про китайську мову, переклади літератури з китайської на російську, а також наукові дослідження про давній і сучасний Китай.


Крім урочистої частини по презентації збірки, на зустрічі учасники висловили різні думки так чи інакше пов’язані із Серединної країною: про взаємини Китаю і США, про вагомість Китаю на міжнародній арені, про перспективи українсько-китайського співробітництва, з приводу вивчення китайської культури, історії та мови в Україні, а також питання висвітлення в українських ЗМІ «китайської теми».

Китаєзнавці висловили намір продовжувати тішити любителів Китаю своїми професійними дослідження про цю дивовижну країну.

Учасники презентації «Збірник наукових праць. "Китаєзнавчі дослідження 2012»

Учасники презентації «Збірник наукових праць. «Китаєзнавчі дослідження 2012». 13 червня 2013 р. Київ. Фото Євгена Вереса

Автор повідомлення: Євген Верес